parallax background

Pakiety
medyczne

Profesjonalna opieka medyczna bez kolejek.
Nie trać czasu na stanie w kolejkach do lekarza! Twoje zdrowie jest najważniejsze. Ubezpieczenia zdrowotne gwarantują szeroki zakres opieki medycznej. Możesz wybrać zakres ochrony ubezpieczeniowej, decydując się na odpowiedni wariant ubezpieczenia w pełni dopasowany do Twoich potrzeb.
W każdym miejscu w Polsce, w Twojej miejscowości, na wakacjach, w podróży służbowej – masz dostęp do profesjonalnej opieki medycznej. O każdej porze, w dzień i w nocy, w dni powszednie i w Święta do Twojej dyspozycji są kompetentni i profesjonalni konsultanci 24 godzinnej Infolinii Medycznej.
W ciągu jednego dnia zostaniesz przyjęty przez lekarza rodzinnego, a w ciągu trzech dni roboczych przez dowolnego specjalistę. Po umówieniu wizyty przez Infolinię Medyczną w przychodni, klinice, gabinecie, czy szpitalu lekarze będą już na Ciebie czekać, pokazujesz tylko swoją Kartę Ubezpieczenia i dokument za zdjęciem.
Pakiety medyczne to m.in.:
  • Porady lekarskie (nieograniczony dostęp do lekarza internisty, pediatry itp.)
  • Testy diagnostyczne
  • Szczepienie przeciwko grypie
  • Szeroki zakres usług stomatologicznych.
  • Dzienne świadczenie szpitalne
  • Oraz inne

Jeżeli Twój stan zdrowia będzie tego wymagał, zostaniesz bez okresu oczekiwania przyjęty do szpitala, nie tylko na planową operację, czy zabieg, ale także by rozpocząć specjalistyczne leczenie, lub celem przeprowadzenia szybkiej diagnostyki.

Chcesz zakupić pakiet medyczny? Zadzwoń: +48 501 784 029